UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak jak pisali poprzednicy, dlaczego nie zostało to zrobione na całej szerokości aby dwa auta sie mogły minąć. .. dodatkowo niczym nie zabezpieczone krawędzie. .. Już widzę jak w upał to wszystko popłynie, rozjeżdżone przez auta. ..
NiePrawyAleSprawiedliwy-