To projekt ważny dla Żuław. Zgłoś do niego uwagi

16
03.12.2025
To projekt ważny dla Żuław. Zgłoś do niego uwagi
Most niebieski w Rybinie, fot. Piotr Michalski ZDW w Gdańsku
17 grudnia mieszkańcy będą mogli poznać szczegóły projektu budowy nowego odcinka drogi wojewódzkiej nr 502, łączącej Nowy Dwór Gdański ze Stegną oraz nowych mostów na Szkarpawie i Wiśle Królewieckiej, który zostanie skierowany do dalszych prac. Pod rozwagę brane były dwa, jednak ostatecznie na realizację ma szansę ten przebiegający bliżej Rybiny. Inwestycja ma odciążyć tę miejscowość od ruchu turystycznego zmierzającego na Mierzeję Wiślaną.

O inwestycji, którą ma zrealizować Zarząd Dróg Wojewódzkich w Gdańsku, pisaliśmy już na naszych łamach. Przypomnijmy, że przygotowano początkowo trzy warianty tzw. obwodnicy Rybiny - pierwszy, omijający wieś po jej zachodniej stronie. To najdłuższy odcinek, z nowym mostem na Szkarpawie. Dwa kolejne warianty zakładały budowę nowego odcinka trasy po stronie wschodniej miejscowości – oba krótsze, jednak z dwoma mostami, na Szkarpawie i Wiśle Królewieckiej.

Ostatecznie w etapie Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowego projektanci pod rozwagę brali tylko dwa warianty po stronie wschodniej – krótszy przebiegający bliżej miejscowości i dłuższy, oddalony bardziej od Rybiny. Zarząd Dróg Wojewódzkich w Gdańsku poinformował w listopadzie, że do realizacji wybrano krótszą trasę. 17 grudnia podczas spotkania w Rybinie (gm. Stegna) odbędzie się spotkanie (godz. 17, dom kultury), na którym inwestor przedstawi szczegóły projektu.

- W trakcie, jak również po spotkaniu, będzie możliwość zgłaszania wniosków/zastrzeżeń do prezentowanych rozwiązań projektowych. Istnieje możliwość zgłoszenia uwag w formie pisemnej w terminie do 31 grudnia 2025 r: pocztą na adres: Multiconsult Polska Sp. z o.o., Biuro w Gdańsku, ul. Marynarki Polskiej 163, 80-868 Gdańsk (z dopiskiem „Spotkanie informacyjne – Budowa nowego odcinka drogi wojewódzkiej nr 502 wraz z przeprawą mostową, omijającego zabytkowe mosty zwodzone w Rybinie”) lub pocztą elektroniczną na adres: kontakt@dw502-rybina-stes.pl. Przesłane, podpisane i zaopatrzone w imię i nazwisko oraz adres, uwagi, wnioski i zastrzeżenia zostaną przeanalizowane i w przypadkach uzasadnionych, tj. możliwych do zastosowania ze względów technicznych, prawnych i finansowych, zostaną uwzględnione – informuje organizator spotkania.

Zobacz, jak wygląda plan sytuacyjny wybranego wariantu.

daw

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kalafiorem mi to wisi !
(2025.12.03)

info

4  
  20
Kompletnie bez sensu. Nowy most jest potrzebny ale gdzieś w Osłonce wraz z dodatkowym kawałkiem trasy, żeby ruch nad morze rozdzislil się na 2 drogi. Budowanie 2 mostów obok siebie spowoduje tylko tyle, że oba będą zakorkowane w sezonie.
6969 (2025.12.03)

info

34  
  5
20 lat nie byłem na tej zapyzialej miezeii, wisi mi ta droga.
A,D. (2025.12.03)
Wystarczy nie kraść a inwestycje rosną jak grzyby po deszczu
pis to (2025.12.03)
@A,D. - Niewąski miałeś wyrok...
Ksiądz Kaszanka (2025.12.03)
To jest inne województwo. Chcą zdoić Elbląg na kasę. A portel jak ta..... kto więcej da ten portel ma...
(2025.12.03)

info

6  
  4
To jest inne województwo, ale ja się cieszę że takie artykuły powstają - choćby symbolicznie. Okolice Elbląga to PRZEDE WSZYSTKIM powinna być Żuławy i Mierzeja, to jest nasze najbliższe sąsiedztwo - geograficznie a przede wszystkim historycznie. Opisywane miejsce znajduje się zaledwie kilka km od Elbląga, ponad 100-tys miasta! A wydaje się, że to już inne państwo - mało wiemy co się tam dzieje, podobnie oni o nas. Przecież to jest chore, jak Elbląg może mówić o swoim subregionie, jak jego "zasięg" kończy się 5 km na zachód od granic miasta xd Ten idiootyczny podział administracyjny przysporzył nam o wiele więcej złego niż się większości wydaje
Laskipaa (2025.12.03)
@A,D. - Wisi to wszystkim gdzie ty byłeś i raczej nie byłeś, zamelduj to koniowi.
(2025.12.03)
Na początek należy przeprowadzić konsultacje z urzędem żeglugi śródlądowej w Gdańsku następnie zapytać kilku kapitanów z największych jednostek pływających po zalewie żeby znowu nie zbudowali mostu na zakręcie jak w Drewnicy albo żeby nie umieścili filara centralnie w środku koryta rzeki i należy pamiętać o wysokości od lustra wody do dolnej części mostu najlepiej jakby była co najmniej 7 m wtedy nie będzie trzeba tego mostu często otwierać a w sezonie letnim jest to bardzo ważne
Olo123 (2025.12.04)

info

4  
  0
@pis to - Wymień inwestycję ko
Lech 1059 (2025.12.04)