Wybrany wątek opinii

20 lat nie byłem na tej zapyzialej miezeii, wisi mi ta droga.
A,D. (2025.12.03)
@A,D. - Niewąski miałeś wyrok...
Ksiądz Kaszanka (2025.12.03)
@A,D. - Wisi to wszystkim gdzie ty byłeś i raczej nie byłeś, zamelduj to koniowi.
(2025.12.03)
@A,D. - Kogoś to obchodzi??
(2025.12.05)
Powrót do komentarzy