Wybrany wątek opinii
20 lat nie byłem na tej zapyzialej miezeii, wisi mi ta droga.
Do moderacji
Odpowiedz
3
31
@A,D. - Niewąski miałeś wyrok...
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@A,D. - Wisi to wszystkim gdzie ty byłeś i raczej nie byłeś, zamelduj to koniowi.
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
@A,D. - Kogoś to obchodzi??
Do moderacji
Odpowiedz
1
0