UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To jest inne województwo, ale ja się cieszę że takie artykuły powstają - choćby symbolicznie. Okolice Elbląga to PRZEDE WSZYSTKIM powinna być Żuławy i Mierzeja, to jest nasze najbliższe sąsiedztwo - geograficznie a przede wszystkim historycznie. Opisywane miejsce znajduje się zaledwie kilka km od Elbląga, ponad 100-tys miasta! A wydaje się, że to już inne państwo - mało wiemy co się tam dzieje, podobnie oni o nas. Przecież to jest chore, jak Elbląg może mówić o swoim subregionie, jak jego "zasięg" kończy się 5 km na zachód od granic miasta xd Ten idiootyczny podział administracyjny przysporzył nam o wiele więcej złego niż się większości wydaje
Laskipaa