UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To jest inne województwo. Chcą zdoić Elbląg na kasę. A portel jak ta..... kto więcej da ten portel ma...
To jest inne województwo. Chcą zdoić Elbląg na kasę. A portel jak ta..... kto więcej da ten portel ma...