UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Na początek należy przeprowadzić konsultacje z urzędem żeglugi śródlądowej w Gdańsku następnie zapytać kilku kapitanów z największych jednostek pływających po zalewie żeby znowu nie zbudowali mostu na zakręcie jak w Drewnicy albo żeby nie umieścili filara centralnie w środku koryta rzeki i należy pamiętać o wysokości od lustra wody do dolnej części mostu najlepiej jakby była co najmniej 7 m wtedy nie będzie trzeba tego mostu często otwierać a w sezonie letnim jest to bardzo ważne
Olo123