UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kompletnie bez sensu. Nowy most jest potrzebny ale gdzieś w Osłonce wraz z dodatkowym kawałkiem trasy, żeby ruch nad morze rozdzislil się na 2 drogi. Budowanie 2 mostów obok siebie spowoduje tylko tyle, że oba będą zakorkowane w sezonie.

6969