UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kto wstęgi przecina, wyborów nie wygrywa. Jak było po otwarciu basenu dolinka pamięta pan, to i jak będzie teraz panie Wilk po otwarciu oddziału energa? Ale żeby nie było panu smutno, to i otwarcie wiaduktu też nie pomoże panu Wróblewskiemu?

wist

Anuluj