UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kto wstęgi przecina, wyborów nie wygrywa. Jak było po otwarciu basenu dolinka pamięta pan, to i jak będzie teraz panie Wilk po otwarciu oddziału energa? Ale żeby nie było panu smutno, to i otwarcie wiaduktu też nie pomoże panu Wróblewskiemu?
wist