UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wy lepiej martwcie się o stałych odbiorców a nie o nowych. JA Was opuściłem na Wasze życzenie. Skoro nie potraficie przysłać handlowca, by do firmy negocjować warunki, a wszystkie inne firmy same przychodzą, nie miałem żadnych skrupułów by rozwiązać z Wami umowe. .. Teksty na infolini "cennik, jest na stronie internetowej" lub "wyślę Panu cennik na majla" to już nie ta epoka. ..

byłyklient