Lodowisko z kolejną modernizacją

5
08.04.2026
Lodowisko z kolejną modernizacją
fot. Sebastian Malicki (arch. portEl.pl)
Po wybudowaniu ściany przedzielającej część administracyjną od tafli lodowiska przyszedł czas na modernizację szatni.

W ramach inwestycji zostaną wyremontowane cztery pomieszczenia szatniowo – sanitarne w obrębie lodowiska „Helena”. M. in. jeden z sanitariatów zostanie dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Oprócz tego zostanie wymieniona instalacja wodno – kanalizacyjna, grzewcza, elektryczna. Do szatni i sanitariatów trafi też nowe wyposażenie.

Ratusz ogłosił przetarg na modernizację szatni i sanitariatów. Do 21 kwietnia potencjalni wykonawcy mogą składać oferty. Najbardziej korzystna z nich zostanie wybrana na podstawie ceny (60 proc.), okresu gwarancji na roboty budowlane (20 proc.) i wyposażenie (20 proc.). Wykonawca będzie miał 4 miesiące na wykonanie inwestycji.

Przypomnijmy, że w planach jest także modernizacja oświetlenia na lodowisku.

red.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Jest więcej niż pewne, że złożone oferty będą przewyższać wymyśloną przez urzędników kwotę. To już taka elbląska tradycja przy ogłaszaniu przetargów.
Wandzia (2026.04.08)

info

7  
  3
Z tego wynika że nie będzie trybun w kolo lodowiska pomimo że jest miejsce by to zrobić. Ot obiekt jak wybryk natury.
(2026.04.08)
Elblążanie i tak nie przychodzą licznie na wydarzenia sportowe realizowane na lodowisku, to po co tam tyle trybun!
(2026.04.09)
No tak -elblążanie nie przychodzą bo nie ma trybun, więc po co trybuny jak nie ma elblążan- kwadratura koła, coś w rodzaju jest dyrektor portu, tylko nie ma portu- zrobią port - dyrektor pójdzie na emeryturę. Jeszcze do niedawna Wąchock był stolicą śmieszności ze swoim sołtysem, dzisiaj Elbląg ma swojego sołtysa I stolicę śmieszności.
No tak. (2026.04.13)
Pragnę poinformować że MOSIR posiada swoją ekipę budowlaną.
Fer (2026.04.15)

info

0  
  0