Wybrany wątek opinii

Z tego wynika że nie będzie trybun w kolo lodowiska pomimo że jest miejsce by to zrobić. Ot obiekt jak wybryk natury.
(2026.04.08)
Elblążanie i tak nie przychodzą licznie na wydarzenia sportowe realizowane na lodowisku, to po co tam tyle trybun!
(2026.04.09)
No tak -elblążanie nie przychodzą bo nie ma trybun, więc po co trybuny jak nie ma elblążan- kwadratura koła, coś w rodzaju jest dyrektor portu, tylko nie ma portu- zrobią port - dyrektor pójdzie na emeryturę. Jeszcze do niedawna Wąchock był stolicą śmieszności ze swoim sołtysem, dzisiaj Elbląg ma swojego sołtysa I stolicę śmieszności.
No tak. (2026.04.13)
Powrót do komentarzy