Wybrany wątek opinii
Z tego wynika że nie będzie trybun w kolo lodowiska pomimo że jest miejsce by to zrobić. Ot obiekt jak wybryk natury.
Do moderacji
Odpowiedz
15
1
Elblążanie i tak nie przychodzą licznie na wydarzenia sportowe realizowane na lodowisku, to po co tam tyle trybun!
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
No tak -elblążanie nie przychodzą bo nie ma trybun, więc po co trybuny jak nie ma elblążan- kwadratura koła, coś w rodzaju jest dyrektor portu, tylko nie ma portu- zrobią port - dyrektor pójdzie na emeryturę. Jeszcze do niedawna Wąchock był stolicą śmieszności ze swoim sołtysem, dzisiaj Elbląg ma swojego sołtysa I stolicę śmieszności.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0