UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No tak -elblążanie nie przychodzą bo nie ma trybun, więc po co trybuny jak nie ma elblążan- kwadratura koła, coś w rodzaju jest dyrektor portu, tylko nie ma portu- zrobią port - dyrektor pójdzie na emeryturę. Jeszcze do niedawna Wąchock był stolicą śmieszności ze swoim sołtysem, dzisiaj Elbląg ma swojego sołtysa I stolicę śmieszności.
No tak.