UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jest więcej niż pewne, że złożone oferty będą przewyższać wymyśloną przez urzędników kwotę. To już taka elbląska tradycja przy ogłaszaniu przetargów.
Wandzia
Jest więcej niż pewne, że złożone oferty będą przewyższać wymyśloną przez urzędników kwotę. To już taka elbląska tradycja przy ogłaszaniu przetargów.
Wandzia