UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jest więcej niż pewne, że złożone oferty będą przewyższać wymyśloną przez urzędników kwotę. To już taka elbląska tradycja przy ogłaszaniu przetargów.

Wandzia

Anuluj