UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z tego wynika że nie będzie trybun w kolo lodowiska pomimo że jest miejsce by to zrobić. Ot obiekt jak wybryk natury.
Z tego wynika że nie będzie trybun w kolo lodowiska pomimo że jest miejsce by to zrobić. Ot obiekt jak wybryk natury.