UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elblążanie i tak nie przychodzą licznie na wydarzenia sportowe realizowane na lodowisku, to po co tam tyle trybun!
Elblążanie i tak nie przychodzą licznie na wydarzenia sportowe realizowane na lodowisku, to po co tam tyle trybun!