W Elblągu brak audycji lokalnych

4
31.01.2011
W powiecie elbląskim zarejestrowanych jest około 1400 abonentów radiofonii przewodowej. Abonenci z przyjemnością wysłuchaliby wiadomości lokalnych - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 31 stycznia 1961 roku.
Ostatnio zarysowały się możliwości radykalnej zmiany: przy Prezydium Powiatowej Rady Narodowej w Elblągu powstanie w najbliższym czasie zespół redakcyjny, w skład którego wejdą przedstawiciele różnych instytucji powiatowych i organizacji społecznych. Prace organizacyjne trzeba przyspieszyć ze względu na okres kampanii wyborczej w czasie której audycje lokalne mogą spełniać dużą rolę informacyjną.
   
   
.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

mineło 50 lat, mamy Radio EL, ale to radio to ma mało wspolnego z Elblągiem, madaje 24 h samą muzykę.
puzon (2011.02.03)

info

0  
  0
RADIO EL. .. .Elbląg nie ma RADIA :(
SZKODA (2011.02.04)

info

0  
  0
Niestety nie mamy radia w Elblągu. A początki były takie obiecujące. .. 99% to info o Elblągu a teraz? wiadomości jakiejś agencji której redaktorzy nie wiedzą gdzie leży nasze miasto a nasi się cieszą że mają mniej pracy. No w końcu po co faks i internet?
lokalny patriota (2011.02.04)

info

0  
  0
Właścicielem radia jest jakieś stowarzyszenie. Czy można do niego przystąpić? Niech Portel się tym zajmie, bo warto byłoby i tu dużo zmienić.
Lu (2011.02.04)

info

0  
  0