UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Niestety nie mamy radia w Elblągu. A początki były takie obiecujące. .. 99% to info o Elblągu a teraz? wiadomości jakiejś agencji której redaktorzy nie wiedzą gdzie leży nasze miasto a nasi się cieszą że mają mniej pracy. No w końcu po co faks i internet?
lokalny patriota