UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niestety nie mamy radia w Elblągu. A początki były takie obiecujące. .. 99% to info o Elblągu a teraz? wiadomości jakiejś agencji której redaktorzy nie wiedzą gdzie leży nasze miasto a nasi się cieszą że mają mniej pracy. No w końcu po co faks i internet?

lokalny patriota