UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
mineło 50 lat, mamy Radio EL, ale to radio to ma mało wspolnego z Elblągiem, madaje 24 h samą muzykę.
puzon
mineło 50 lat, mamy Radio EL, ale to radio to ma mało wspolnego z Elblągiem, madaje 24 h samą muzykę.
puzon