UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niestety nie mamy radia w Elblągu. A początki były takie obiecujące. .. 99% to info o Elblągu a teraz? wiadomości jakiejś agencji której redaktorzy nie wiedzą gdzie leży nasze miasto a nasi się cieszą że mają mniej pracy. No w końcu po co faks i internet?
lokalny patriota