UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Właścicielem radia jest jakieś stowarzyszenie. Czy można do niego przystąpić? Niech Portel się tym zajmie, bo warto byłoby i tu dużo zmienić.
Lu
Właścicielem radia jest jakieś stowarzyszenie. Czy można do niego przystąpić? Niech Portel się tym zajmie, bo warto byłoby i tu dużo zmienić.
Lu