UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Właścicielem radia jest jakieś stowarzyszenie. Czy można do niego przystąpić? Niech Portel się tym zajmie, bo warto byłoby i tu dużo zmienić.

Lu

Anuluj