Upośledzona dzielnica

8
16.03.2007
Zakład Sieci Elektrycznych w Elblągu kilka razy w tygodniu wyłącza światło na okres kilku godzin, informował Elbląski Głos Wybrzeża z 16 marca 1957 r.
Północna dzielnica miasta obejmująca ul. Płocką, Obrońców Pokoju, Robotniczą, Batorego i inne, należy do najbardziej „nieszczęśliwych”. Polega to na fakcie, że Zakład Sieci Elektrycznych w Elblągu kilka razy w tygodniu wyłącza tam światło na okres kilku godzin. Ostatecznie nikt nie miałby do tego pretensji gdyby wyłączano także i inne dzielnice, ale, niestety, dzieje się inaczej. Mamy nadzieję, że Zakład Sieci Elektrycznych „zlituje” się wreszcie nad północną dzielnicą Elbląga i zmniejszy częstotliwość wyłączeń.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

logopedyczną nieskończonością umysłu wymyślającego portelowe tytułu - porażony czytelnik
(2007.03.19)

info

0  
  0
teraz anjbardzieuj uposledzona dzielnica jest zatorze, same dałny tam mieszkaja i i cichodajki tez
(2007.03.20)

info

0  
  0
czy nikt z Zatorza sie nie odezwie?
obserwatorka (2007.03.20)

info

0  
  0
Oni to tam raczej netu nie maja, wiec zapomnij...
Obserwatorek (2007.03.21)

info

0  
  0
mieszkam na Zatorzu i nie dziwie sie ze nikt nie komentuje takich durnych wypowiedzi
(2007.03.21)

info

0  
  0
mieszkam na zatorzu...i jakos mam internet...zal mi takich ludzi jak Ty...bo oceniasz wszystko z gory...a nie wiesz jaka jest prawda...zrobili Ci cos kiedys na zatorzu czy raczej zyjesz stereotypem ze to jest zla dzielnica i w ogole tam nie zaglądasz?? a przy okazji...u nas jest prad:D gratuluję braku szacunku i zrozumienia...moze kiedys bedziemy sasiadami:)
szparka (2007.03.22)

info

0  
  0
Ten dział "50 lat temu" powinien służyć badaniom "czytelnictwo Polaków ze zrozumieniem". Zauważcie Państwo jak komentarze, szczególnie "porażonego" wykazuję, że czytelnik nie zrozumiał treści artykułu.
porażonyII (2007.03.22)

info

0  
  0
Większość użytkowników internetu nie doświadczyło czasów, gdy czekało się na radiowe komunikaty o tzw. stopniu zasilania, by choćby móc przewidzieć długość trwania wyłączeń prądu ..to były trudne czasy, ale czy aż tak, by przymiotnik 'upośledzony' kojarzyć z rzeczownikiem 'dzielnica'?
rwel (2007.03.23)

info

0  
  0