Północna dzielnica miasta obejmująca ul. Płocką, Obrońców Pokoju, Robotniczą, Batorego i inne, należy do najbardziej „nieszczęśliwych”. Polega to na fakcie, że Zakład Sieci Elektrycznych w Elblągu kilka razy w tygodniu wyłącza tam światło na okres kilku godzin.
Ostatecznie nikt nie miałby do tego pretensji gdyby wyłączano także i inne dzielnice, ale, niestety, dzieje się inaczej.
Mamy nadzieję, że Zakład Sieci Elektrycznych „zlituje” się wreszcie nad północną dzielnicą Elbląga i zmniejszy częstotliwość wyłączeń.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter