UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ten dział "50 lat temu" powinien służyć badaniom "czytelnictwo Polaków ze zrozumieniem". Zauważcie Państwo jak komentarze, szczególnie "porażonego" wykazuję, że czytelnik nie zrozumiał treści artykułu.

porażonyII

Anuluj