UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
mieszkam na zatorzu...i jakos mam internet...zal mi takich ludzi jak Ty...bo oceniasz wszystko z gory...a nie wiesz jaka jest prawda...zrobili Ci cos kiedys na zatorzu czy raczej zyjesz stereotypem ze to jest zla dzielnica i w ogole tam nie zaglądasz?? a przy okazji...u nas jest prad:D gratuluję braku szacunku i zrozumienia...moze kiedys bedziemy sasiadami:)
szparka