UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

mieszkam na zatorzu...i jakos mam internet...zal mi takich ludzi jak Ty...bo oceniasz wszystko z gory...a nie wiesz jaka jest prawda...zrobili Ci cos kiedys na zatorzu czy raczej zyjesz stereotypem ze to jest zla dzielnica i w ogole tam nie zaglądasz?? a przy okazji...u nas jest prad:D gratuluję braku szacunku i zrozumienia...moze kiedys bedziemy sasiadami:)

szparka

Anuluj