UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ten dział "50 lat temu" powinien służyć badaniom "czytelnictwo Polaków ze zrozumieniem". Zauważcie Państwo jak komentarze, szczególnie "porażonego" wykazuję, że czytelnik nie zrozumiał treści artykułu.

porażonyII