W I kwartale br. zajęła pierwsze miejsce we współzawodnictwie pomiędzy polskimi elektrowniami, a Ministerstwo Górnictwa i Energetyki przyznało jej z tego tytułu dyplom honorowy i 12 tys. zł do podziału między wyróżniających się pracowników.
Sukces swój zawdzięcza elektrownia w Elblągu pracującej z poświęceniem załodze, która doprowadziła do zmniejszenia zużycia węgla oraz do skrócenia czasu remontów bieżących i kapitalnych.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter