Piękny sukces elbląskiej elektrowni

7
02.07.2007
Elbląska elektrownia może poszczycić się pięknymi wynikami swej pracy, informował Dziennik Bałtycki z 2 lipca 1957 r.
W I kwartale br. zajęła pierwsze miejsce we współzawodnictwie pomiędzy polskimi elektrowniami, a Ministerstwo Górnictwa i Energetyki przyznało jej z tego tytułu dyplom honorowy i 12 tys. zł do podziału między wyróżniających się pracowników. Sukces swój zawdzięcza elektrownia w Elblągu pracującej z poświęceniem załodze, która doprowadziła do zmniejszenia zużycia węgla oraz do skrócenia czasu remontów bieżących i kapitalnych.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

A teraz co ? Prądu produkują ledwie na własne potrzeby....No może tyci, tyci więcej....Żenada panowie, żenada....
peter (2007.07.02)

info

0  
  0
oj peter, peter. żebyś Ty się jeszcze znal na temacie to mógłbyś cos powiedzieć ale widzę ze się nie znasz wiec może się lepiej nie udzielaj.
elektryfikator (2007.07.02)

info

0  
  0
Taki mój zawód, że akurat się orientuję w temacie ....A czy nie jest prawdą, że EC produkuje prąd tylko na własne potrzeby ?Co fakt to fakt....To już nie jest elektrownia....to w zasadzie jest już tylko ciepłownia...
peter (2007.07.03)

info

0  
  0
Peter, takie bzdety sadzisz, że śmiać się tylko z Ciebie. Żenujące.
energetyk (2007.07.04)

info

0  
  0
Czyżby ?Sam popatrz jak to komicznie wygląda http://www.ec.elblag.pl/parametry.html
peter (2007.07.04)

info

0  
  0
i wg Ciebie cała ta produkcja energii, mocno uzależniona od zapotrzebowania na ciepło, idzie na potrzeby własne EC? gratuluje
mrls (2007.07.05)

info

0  
  0
Peter ma rację, EC może dużo, dużo więcej produkować, lecz zamówienia składane są w takiej wysokości, że elektrownia pracuje praktycznie na własne potrzeby licząc, że może sytuacja na rynku ulegnie poprawie. Pozdro.
karjak (2007.07.08)

info

0  
  0