UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Taki mój zawód, że akurat się orientuję w temacie ....A czy nie jest prawdą, że EC produkuje prąd tylko na własne potrzeby ?Co fakt to fakt....To już nie jest elektrownia....to w zasadzie jest już tylko ciepłownia...

peter