UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Peter ma rację, EC może dużo, dużo więcej produkować, lecz zamówienia składane są w takiej wysokości, że elektrownia pracuje praktycznie na własne potrzeby licząc, że może sytuacja na rynku ulegnie poprawie. Pozdro.

karjak