UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Taki mój zawód, że akurat się orientuję w temacie ....A czy nie jest prawdą, że EC produkuje prąd tylko na własne potrzeby ?Co fakt to fakt....To już nie jest elektrownia....to w zasadzie jest już tylko ciepłownia...

peter

Anuluj