UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

oj peter, peter. żebyś Ty się jeszcze znal na temacie to mógłbyś cos powiedzieć ale widzę ze się nie znasz wiec może się lepiej nie udzielaj.

elektryfikator

Anuluj