Prawie już całe miasto z wyjątkiem „Starówki” zostało oczyszczone z gruzów wojennych. Na miejscu wielu zburzonych domów rosną już dziś kwiaty i zielenią się trawniki.
Tym więcej rażą domy przy ul. Traugutta od numeru 81 do 83, niemiłosiernie pokiereszowane odłamkami, z tynkiem podziurawionym jak rzeszoto. Dobrze by było usunąć i tę pamiątkę wojenną.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter