UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a co z czolgiem na traugutta? btw za nawierzchnie na traugutta sie powoli biora przy okazji robienia ronda na gornoslaskiej,
matt320i
a co z czolgiem na traugutta? btw za nawierzchnie na traugutta sie powoli biora przy okazji robienia ronda na gornoslaskiej,
matt320i