A gdzie na Trauguta jest czolg? :| 5lat temu opuscilem Elblag i chyba cos mnie ominelo :||Zakochany
A gdzie na Trauguta jest czolg? :| 5lat temu opuscilem Elblag i chyba cos mnie ominelo :||