UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Teraz po 50 latach, warto byłoby zająć się nawierzchnią ulicy Traugutta. Miejscami wygląda jakby dopiero co front przeszedł...
Teraz po 50 latach, warto byłoby zająć się nawierzchnią ulicy Traugutta. Miejscami wygląda jakby dopiero co front przeszedł...