UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I usunięto te "pamiątki" łącznie z elewacjami kamienic, pozostawiając prostolinijny i bardziej proletariacki "baranek", boniowania, pilastry, naczułki i fszelkiej masci zdobienia skuto - oto kolejny dowód na to że decydenci w tym mieście są genetycznymi idiotami. długo zastanawiałem się dlaczego dresiaże to "elblągi" - teraz już wiem, oświeciły mnie słupki, które nie są pierwszym i ostatnim przejawem kreatywności w naszym mieści (vide cytowany artykuł z 1957 r.)