Dyrekcja Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Elblągu przypomina wszystkim pasażerom, korzystającym z komunikacji tramwajowej i autobusowej na terenie miasta Elbląga, żeby nie czepiać się tramwajów, nie stawać na stopniach, nie wskakiwać lub wyskakiwać w biegu, ponieważ w niektórych miejscach blisko toru są słupy, lub barierki żelazne, otaczające zieleńce, skutkiem czego można ulec wypadkowi, co grozi śmiercią lub kalectwem.
xxx
… I prośba MPK
Dyrekcja MPK zwraca się z prośbą do wszystkich obywateli miasta, korzystających z komunikacji o nieziszczenie urządzeń komunikacyjnych (wagonów, poczekalni), gdyż są one własnością wszystkich i wszystkim jednakowo służą.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter