Ostrzeżenie…

3
31.07.2006
Dyrekcja MPK zwraca się z prośbą do wszystkich obywateli miasta, korzystających z komunikacji o nie niszczenie urządzeń komunikacyjnych (wagonów, poczekalni), gdyż są one własnością wszystkich i wszystkim jednakowo służą, informował Elbląski Głos Wybrzeża z 31 lipca 1956 r.
Dyrekcja Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Elblągu przypomina wszystkim pasażerom, korzystającym z komunikacji tramwajowej i autobusowej na terenie miasta Elbląga, żeby nie czepiać się tramwajów, nie stawać na stopniach, nie wskakiwać lub wyskakiwać w biegu, ponieważ w niektórych miejscach blisko toru są słupy, lub barierki żelazne, otaczające zieleńce, skutkiem czego można ulec wypadkowi, co grozi śmiercią lub kalectwem. xxx … I prośba MPK Dyrekcja MPK zwraca się z prośbą do wszystkich obywateli miasta, korzystających z komunikacji o nieziszczenie urządzeń komunikacyjnych (wagonów, poczekalni), gdyż są one własnością wszystkich i wszystkim jednakowo służą.
oprac. Olaf B.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

powialo k0omuna!!!! hehehehe:) ale takie bylu czasy niestety... nie bede ju tu muwił z kad ta komuna byla w naszym kraju... a dzis po niespelna 20 latach ''sasiadom'' wydaje sie wszystko. ok
nic DODODAC NIC UJAC (2006.08.01)

info

0  
  0
Jak wszyscy widzimy od 0 lat nic sie nie zmienilo. Niszczenie przystankow jest nadal na topie widzocznie nieliczni elblazanie maja takie tradycje rodzinne,albo jakis uraz do ZKM.
(2006.08.01)

info

0  
  0
Jak wszyscy widzimy od 0 lat nic sie nie zmienilo. Niszczenie przystankow jest nadal na topie widzocznie nieliczni elblazanie maja takie tradycje rodzinne,albo jakis uraz do ZKM.
(2006.08.01)

info

0  
  0