UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak wszyscy widzimy od 0 lat nic sie nie zmienilo. Niszczenie przystankow jest nadal na topie widzocznie nieliczni elblazanie maja takie tradycje rodzinne,albo jakis uraz do ZKM.
Jak wszyscy widzimy od 0 lat nic sie nie zmienilo. Niszczenie przystankow jest nadal na topie widzocznie nieliczni elblazanie maja takie tradycje rodzinne,albo jakis uraz do ZKM.