UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak wszyscy widzimy od 0 lat nic sie nie zmienilo. Niszczenie przystankow jest nadal na topie widzocznie nieliczni elblazanie maja takie tradycje rodzinne,albo jakis uraz do ZKM.


Anuluj