UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

powialo k0omuna!!!! hehehehe:) ale takie bylu czasy niestety... nie bede ju tu muwił z kad ta komuna byla w naszym kraju... a dzis po niespelna 20 latach ''sasiadom'' wydaje sie wszystko. ok

nic DODODAC NIC UJAC