UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
powialo k0omuna!!!! hehehehe:) ale takie bylu czasy niestety... nie bede ju tu muwił z kad ta komuna byla w naszym kraju... a dzis po niespelna 20 latach ''sasiadom'' wydaje sie wszystko. ok
nic DODODAC NIC UJAC