UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

powialo k0omuna!!!! hehehehe:) ale takie bylu czasy niestety... nie bede ju tu muwił z kad ta komuna byla w naszym kraju... a dzis po niespelna 20 latach ''sasiadom'' wydaje sie wszystko. ok

nic DODODAC NIC UJAC

Anuluj