Lodowisko w parku

8
21.12.2012
W parku im. gen. K. Świerczewskiego przygotowano lodowisko. Teren jest ogrodzony. Powodzenie duże - czytamy w Dzienniku Bałtyckim z 21 grudnia 1962 roku.

   
(Luc)

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Kiedyś robiono lodowiska na boiskach, a obecnie?
(2012.12.21)

info

0  
  0
Obecnie trzeba zarobic, nie ma nic za darmo
(2012.12.21)

info

0  
  0
proponuję powrócić do tej tradycji. .. .sama też kiedyś chodziłam tam pojeździć na łyżwach :) brakuje takich miejsc dla dzieci i młodzieży
se (2012.12.21)

info

0  
  0
zapomniałam. .. .teraz nie ma parku Świerczewskiego. .. .jest Park Planty :)
se (2012.12.21)

info

0  
  0
A to parszywa KOMUNA, tak trwonili kasę. podnosilili ceny kiełbasy by robić zabaweczki dla latorośli i wpędzali kraj w nędzę.
(2012.12.21)

info

0  
  0
Obecnie jest rok 2012 zamiast ten placyk-lodowisko zadaszyć i gotowy obiekt dla dzieci przez cały rok. Można w tym miejscu zrobic wszystko tylko trzeba chcieć. Obecnie latarnie nie świecą w parku ale za to Ratusz oświetlony z każdej strony. A mieszkańcy niech idą po ciemku.
(2012.12.22)

info

0  
  0
juz 2 tygodnie temu dzwonilem do urzedu miejskiego, wlasnie w sprawie lodowiska w parku. Nawet oddzwoniono, no i tyle. Teraz nie ma problemu, nie ma mrozu i po sprawie.
(2012.12.24)

info

0  
  0
Nasz dozorca z naszego bloku odgarnął trochę śniegu, zrobił spory prostokątny plac, polał to wszystko wodą i na podwórku mieliśmy własne lodowisko - ta cholerna komuna. Pan Burczyński był THE BEST.
(2012.12.27)

info

0  
  0