UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
juz 2 tygodnie temu dzwonilem do urzedu miejskiego, wlasnie w sprawie lodowiska w parku. Nawet oddzwoniono, no i tyle. Teraz nie ma problemu, nie ma mrozu i po sprawie.
juz 2 tygodnie temu dzwonilem do urzedu miejskiego, wlasnie w sprawie lodowiska w parku. Nawet oddzwoniono, no i tyle. Teraz nie ma problemu, nie ma mrozu i po sprawie.