UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nasz dozorca z naszego bloku odgarnął trochę śniegu, zrobił spory prostokątny plac, polał to wszystko wodą i na podwórku mieliśmy własne lodowisko - ta cholerna komuna. Pan Burczyński był THE BEST.


Anuluj