UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nasz dozorca z naszego bloku odgarnął trochę śniegu, zrobił spory prostokątny plac, polał to wszystko wodą i na podwórku mieliśmy własne lodowisko - ta cholerna komuna. Pan Burczyński był THE BEST.
Nasz dozorca z naszego bloku odgarnął trochę śniegu, zrobił spory prostokątny plac, polał to wszystko wodą i na podwórku mieliśmy własne lodowisko - ta cholerna komuna. Pan Burczyński był THE BEST.