UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

proponuję powrócić do tej tradycji. .. .sama też kiedyś chodziłam tam pojeździć na łyżwach :) brakuje takich miejsc dla dzieci i młodzieży

se

Anuluj