UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Obecnie jest rok 2012 zamiast ten placyk-lodowisko zadaszyć i gotowy obiekt dla dzieci przez cały rok. Można w tym miejscu zrobic wszystko tylko trzeba chcieć. Obecnie latarnie nie świecą w parku ale za to Ratusz oświetlony z każdej strony. A mieszkańcy niech idą po ciemku.