Jak nam oświadcza leśniczy ob. Kosecki, zakupiono ostatnio, u znanego hodowcy bażantów, długoletniego reprezentanta Polski w strzelaniu p. Kiszkurno kilka bażantów dla elbląskiej „Bażantarni”. Bażanty te zniosły kilkadziesiąt jajek. Ponad 100 jajek bażancich zakupiło też koło myśliwskie nr 2 w Elblągu.
W niedługim czasie w elbląskiej „Bażantarni” wylęgną się pierwsze bażanciki.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter