UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

elblązanie mają dziwna tendencję tępią wszystko co sie łączy z historią naszego miasta a to błąd. widocznie nigdzie nie jeżdżą oprócz psinowa hehehehe. No większość to potomkowie przybyszy ze wsi potiomkinowskiej.

allen

Anuluj