UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wlasnie. .. co sie stalo z Elblaskimi bazantami? W Holandii jakos widze duzo bazantow, to czemu w Bazantarni zyc sobie nie moga?
PanMarcepan
Wlasnie. .. co sie stalo z Elblaskimi bazantami? W Holandii jakos widze duzo bazantow, to czemu w Bazantarni zyc sobie nie moga?
PanMarcepan