UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wlasnie. .. co sie stalo z Elblaskimi bazantami? W Holandii jakos widze duzo bazantow, to czemu w Bazantarni zyc sobie nie moga?

PanMarcepan

Anuluj