UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

elblązanie mają dziwna tendencję tępią wszystko co sie łączy z historią naszego miasta a to błąd. widocznie nigdzie nie jeżdżą oprócz psinowa hehehehe. No większość to potomkowie przybyszy ze wsi potiomkinowskiej.

allen