UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zdaje mnie się, że teraz bażanty miałyby ciężki żywot. Bezdomni by na rosół zatłukli, nie wiadomo co młodzieży do łba strzeli, pełno ludzi tam swoje psie ob***rańce wyprowadza. Nie chciałbym byc bażantem w elbląskiej Bażantarni.
kalafiorowy