UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zdaje mnie się, że teraz bażanty miałyby ciężki żywot. Bezdomni by na rosół zatłukli, nie wiadomo co młodzieży do łba strzeli, pełno ludzi tam swoje psie ob***rańce wyprowadza. Nie chciałbym byc bażantem w elbląskiej Bażantarni.

kalafiorowy

Anuluj