Elbląskie budowy z lat 70. i 80. na zdjęciach Czesława Misiuka (część 2)

5
26.01.2020
Elbląskie budowy z lat 70. i 80. na zdjęciach Czesława Misiuka (część 2)
Budowa dworca PKS przy al. Grunwaldzkiej (fot. Czesław Misiuk)
Dzisiaj publikujemy kolejną porcję zdjęć Czesława Misiuka, przedstawiające elbląskie budowy z lat 70 i 80. Wśród nich m.in. budowa dworca PKS, szkoły muzycznej, wieżowców przy al. Grunwaldzkiej i wiele innych. Poznajecie te miejsca? Zobacz zdjęcia.

Co tydzień na portel.pl przedstawiamy kolejne tematycznie podzielone zdjęcia, jakie od drugiej połowy lat 60. wykonywał w Elblągu znany fotograf Czesław Misiuk (1937-2001). Przekazał je nam jego syn Tomasz, również fotograf.

Dzisiaj publikujemy drugą część fotek z elbląskich placów budowy lat 70. i 80. Znajdziecie tutaj m.in. fotki z budowy dworca PKS, szkoły muzycznej, wieżowców przy al. Grunwaldzkiej i wiele innych. 

Mamy nadzieję, że ta publikacja będzie okazją do wspomnień, opowieści szczególnie skierowanych do młodszych elblążan, "jak kto kiedyś było". 

Wszystkich - którzy by chcieli uzyskać odbitki lub większe formaty publikowanych w portEl.pl zdjęć - Tomasz Misiuk zaprasza do kontaktu mailowego pod adresem  fotografista18@gmail.com

Za tydzień przedstawimy pierwszą galerię zdjęć z elbląskich zakładów pracy w latach 70. 

 

Od redakcji: Nie dysponujemy opisami do zdjęć autora. Zachęcamy Czytelników do dzielenia się swoją wiedzą na ten temat w komentarzach, można też dodawać opisy pod konkretnym zdjęciem, do czego gorąco zachęcamy. 

red.

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Świetna zabawa z odgadywaniem :)
(2020.01.26)

info

20  
  0
Super zdjęcia...
Black Jack (2020.01.26)

info

14  
  0
Kocham PRL tu sie wychowalem, tu kształciłem i tu mieszkam i zyje czyli w Polsce a tym ktorzy negują ustrój PRLu dziwie sie ze pluja jadem na ustrój gdzie sie urodzili, uczyli, pracowali i budowali Polske taka jak dzis mozemy podziwiac. .. ojczyzne kochac trzeba i szanowac. ..
(2020.01.27)
kocham ten chlew
(2020.01.27)
kochaj i rób co chcesz...
(2020.01.27)